تاریخچه برند اچ اند ام H & M

دسته بندی :اخبار سایت

آشنایی با برند اچ اند ام H & M

برند اچ اند ام  H & M

برند اچ اند ام H&M

H&M دومین برند خرده‌فروشی پوشاک در جهان است که تنها شرکت اسپانیایی Inditex (شرکت مادر زارا) بالاتر از آنها قرار دارد. این برند در زمینه‌ی تبلیغات فروش آنلاین نیز فعالیتی جدی دارد و فروش آنلاین محصولات خود را در ۳۳ کشور گسترش داده است.

برند اچ اند ام H & M

گستره‌ی محصولات و طراحی‌های برند اچ اند ام، تمامی گروه‌های سنی را شامل می‌شود. علاوه بر پوشاک که به‌عنوان محصول اصلی این شرکت شناخته می‌شود، آنها در طراحی و فروش محصولاتی همچون مبلمان خانه و لوازم آرایشی بهداشتی نیز فعالیت جدی دارند.

تاریخچه H&M

در سال ۱۹۴۶، کارآفرین سوئدی ارلینگ پرسون به آمریکا سفر می‌کند. در آن سال‌ها ایده‌ای جدید برای فروش لباس‌های زنانه در حال تولد بود. در این ایده افزایش فروش و درآمد با کاهش سود برای هر لباس ترکیب می‌شد. یک سال بعد، پرسون فروشگاه پوشاک زنانه‌ی خود را با همین ایده در واستراس سوئد تاسیس کرد.

نام این فروشگاه Hennes بود که در زبان سوئدی به‌معنای برای او (مونث) است. طراحی لوگوی این فروشگاه توسط خود پرسون انجام می‌شود. پرسون پیش از این فروشگاه، شرکتی با نام Pennspecialisten تاسیس کرده بود.

H&M

برند اچ اند ام H & M

برند اچ اند ام یک شرکت سوئدی و چند ملیتی تولید و فروش پوشاک است که به دلیل ارایه محصولات فست فشن در بازار پوشاک مردان، زنان و کودکان شناخته شده می‌باشد.

برند اچ اند ام  H & M

این برند از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین برندهای فست فشن در جهان است که انواع مختلفی از پوشاک را تولید می‌کند. حقایقی که باید از برند اچ اند ام H&M بدانید. 

هنس در زبان سوئدی ضمیر مالکیت معادل Hers  انگلیسی است. در سال ۱۹۶۸ بخش پوشاک مردانه این برند با همکاری برند مائوریتز ویدفورس افتتاح شد و برند اچ اند ام شکل گرفت.

برند اچ اند ام

سال ۱۹۷۳

این شرکت در سال ۱۹۷۳ یکی از همکاران سوئدی خود با نام BEKLÄDNADSKOMPANIET را به زیرمجموعه‌‌ی خود اضافه کرد. 

ورود هنس اند ماریتز به بازار سهام استکهلم در سال ۱۹۷۴ رخ داد. تغییر برند به H&M نیز در همین سال انجام شد. در همین سال‌ها لباس زیر نیز به محصولات H&M اضافه شد.

برند اچ اند ام

علاوه بر آن اولین همکاری آنها با سلبریتی‌ها در همین دهه اتفاق افتاد و Anni-Frid Lyngstad اولین مدل تبلیغاتی این برند بود.

دهه‌ی ۱۹۸۰

دهه‌ی ۱۹۸۰ دهه‌ی رشد جهانی اچ ان ام بوده است. آنها فروشگاه‌های خود را در کشورهای آلمان و هلند تاسیس کردند. اتفاق مهم دیگر شروع فروش پستی در این برند بود.

برند اچ اند ام

این فعالیت سال‌های پیش از آن‌که تجارت الکترونیک به سبک امروزی شهرت پیدا کند، در دهه‌ی ۱۹۸۰ و با خرید شرکت پست سوئدی Rowells توسط H&M شروع شد. در سال ۱۹۸۲ و ۳۵ سال پس از تاریخ تاسیس، مدیرعامل H&M تغییر می‌کند و استفان پرسون، پسر موسس این شرکت، به سمت جدید می‌رسد.

برند اچ اند ام

برند Galne Gunnar 

یکی از اقدامات جهت رشد و تنوع در برند H&M در سال‌های پایانی دهه‌ی ۱۹۸۰ رخ داد. آنها برندی با نام Galne Gunnar تاسیس کردند تا محصولات را با تخفیف به مشتریان عرضه کند.

تا سال ۱۹۹۴، فروش شرکت به بیش از ۱۳.۵ میلیارد کرون سوئد رسید. ۷۰ درصد این درآمد، از فروشگاه‌های سوئد کسب می‌شدند تا این که در این سال فروشگاه‌های داخل کشور آلمان از فروشگاه‌های سوئد پیشی گرفتند و به بزرگترین بازار این شرکت تبدیل شدند.

تا پایان دهه‌ی ۱۹۹۰ آلمانی‌ها دو برابر سوئدی‌ها محصولات H&M می‌خریدند و دو درصد از بازار پوشاک این کشور در سلطه‌ی اچ ان ام بود.

H&M

اولین فروشگاه آمریکایی H&M در خیابان پنجم نیویورک

در سال‌های پایانی دهه‌ی ۱۹۹۰، ورود برند سوئدی به دنیای آنلاین نیز انجام می‌شود. آنها اولین فروشگاه آنلاین خود را در سال ۱۹۹۸ در سوئد تاسیس می‌کنند.

این فروشگاه آنلاین در دامین hm.com تاسیس می‌شود که در آن سال ازشرکتی با نام A1 خریداری شده است. در همین سال‌ها، گسترش به بازارهای اروپایی دیگر نیز ادامه پیدا می‌کند و اولین فروشگاه فرانسه در سال ۱۹۹۸ تاسیس می‌شود.

برند اچ اند ام H& M

دهه 2000 برند اچ اند ام H&M

شروع دهه‌ی ۲۰۰۰ با حضور جدی H&M در آمریکا همراه است. آنها فروشگاه بزرگ خود را در سال ۲۰۰۰ و در خیابان مشهور پنجم این شهر تاسیس می‌کنند. این فروشگاه شروعی بر گسترش فعالیت در خارج از اروپا بود. در همین سال رالف اریکسن به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت انتخاب شد.

برند اچ اند ام

نقاط عطف برند اچ اند ام H & M

شاید یکی از نقاط عطف اصلی در تاریخ اچ‌اند‌ام را بتوان در سال ۲۰۰۴ پیدا کرد. آنها در این سال با همکاری طراح مشهور آلمانی کارل لاگرفلد به جهان نشان دادند که طراحی خاص، لزوما به معنای محصولات گران‌قیمت نیست.

پس از این همکاری اولیه با یک طراح مشهور، طراحان دیگری همچون ورساچه،  روبرتو کاوالی،  الکساندر ونگ،  ریکاواکوبو و استلا مک‌کارتنی با H&M همکاری کردند تا طراحی‌های خود را برای عرضه به عموم جهان به این شرکت ارائه کنند.

فروشگاه H&M در هنگ کنگ

این برند پس از ۱۰ سال و با تاسیس ۱۸ فروشگاه به کار خود پایان داد و با فروشگاه‌های قبلی H&M ادغام شد. مدیران به این نتیجه رسیدند که تمرکز روی تک برند H&M بهترین روش برای پیشرفت‌های آتی خواهد بود.

برند اچ اند ام H&M

برند اچ اند ام H & M

برند اچ اند ام H&M با وجود این که در حوزه فست فشن فعالیت می‌کند اما با طراحان مطرحی مثل کارل لگرفلد، استلا مک کارتنی و ویکتور و رولف برای طراحی محصولاتش همکاری کرده است. در المپیک سال ۲۰۱۶ طراحی و تولید لباس کاروان تیم ملی سوئد به عهده برند اچ اند ام بود.

لباس کیلویی اچ ام اند H& M

شرکت اچ اند ام

شرکت اچ اند ام در ۴۳ کشور دارای شعبه و فروشگاه بوده و شمار کارکنان آن، تا سال ۲۰۱۱ بیش از ۹۴ هزار نفر اعلام شده است. تعداد فروشگاه‌های این شرکت، در پایان سال ۲۰۱۱ برابر ۲۳۲۵ شعبه بود، که در ماه اوت سال ۲۰۱۲ تعداد آنها، به ۲۶۲۹ فروشگاه، افزایش یافت.

لباس کیلویی اچ ام اند H& M

عمده فروشی بیلیونی برند( وارد کننده انواع لباس کیلویی زنانه، مردانه و بچه گانه استوک )

فروش عمده پوشاک کیلویی اچ اند ام در مهاباد (بیلیونی‌برند BLB )

تیم ما در شهر مهاباد شمال غرب کشور است که در زمینه واردات و پخش عمده لباس استوک خارجی، کیف عمده ارزان، کفش استوک اروپایی، کتونی استوک اصل اروپایی و آمریکایی مارکدار، لوازم دوچرخه سواری و اسکی استوک، انواع اکسسوری اروپایی عمده، کفش زنانه عمده ارزان و طیف گسترده ای از محصولات اورجینال اروپایی فعال بوده و متشکل از افرادی متخصص است که بصورت روزمره پاسخگوی نیازهای همکاران خرده فروش و عمده فروش در سطح کشور است.

لذا شما می توانید به دو  صورت حضوری و غیر حضوری اجناس را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین و دقیقترین خرید را از مجموعه ی ما تجربه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات و خرید آنها با ایدی تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ تیم ما در ارتباط باشید.

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 09141684494

تلگرام بیلیونی برند
اینستاگرام بیلیونی برند
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
dictum fringilla eleifend Donec Donec elit. porta. sit luctus id, Praesent