زندگینامه اپرا (Oprah Winfrey)

دسته بندی :اخبار سایت

زندگینامه اپرا (Oprah Winfrey)

چه کسی اپرا را نمی شناسد؟ او یکی از محبوب ترین مجریان برنامه گفتگوی آمریکایی در همه زمان‌ها و یکی از با نفوذترین افراد در حال حاضر در ایالات متحده است. او همچنین یک بازیگر، تهیه کننده، ناشر و خیرخواه است.

زندگینامه اپرا وینفری

ملقب به ملکه همه رسانه‌ها

ملقب به ملکه همه رسانه‌ها، اپرا بهترین داستان موفقیت است و راه سختی را از فقر به ثروت و شهرت طی کرده است.

شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما مهم ترین عامل در تغییر زندگی اپرا، علاقه او به کتاب خواندن بود.

او توانسته است به سومین زن خودساخته ثروتمند در ایالات متحده تبدیل شود، ارزش خالص بیش از 3.5 بیلیون دلار.

در ادامه مطلب زندگی اپرا را از گزینه‌های زبر بررسی میکنیم:

زندگی اولیه و مبارزات
شغل تلویزیونی
پروژه های دیگر Oprah
خانه‌ها و اتومبیل‌ها
ارزش خالص با گذشت زمان

زندگی اولیه و مبارزات

زندگینامه اپرا وینفری

اوپرا وینفری زندگی اولیه

او در 29 ژانویه 1954 در كوسیوسكو، می سی سی پی، اورپا گیل وینفری متولد شد و از مادری نوجوان مجرد و توسط مادربزرگ خود در فقر كامل بزرگ شد. نام او Orpah از شخصیت کتاب مقدس در کتاب روت، اغلب اوپرا را اشتباه تلفظ می کنند.

او کودکی داشت که با مشکلات، فقر و سو abuse استفاده جنسی همراه بود، بنابراین در سن 13 سالگی از خانه فرار کرد. یک سال بعد او باردار شد، اما پسرش پس از بدنیا آمدن زودرس درگذشت. او شروع به رفتن به دبیرستان کرد، اما رفتار عصیان آمیز او باعث شد مادرش، ورنیتا، او را برای بار دوم برای زندگی با پدرش ورنون در نشویل تنسی بفرستد.

اپرا کار را در یک ایستگاه رادیویی در نشویل آغاز کرد. وی همچنین بورس تحصیلی کاملی در دانشگاه ایالتی تنسی گرفت، اما قبل از فارغ التحصیلی برای ادامه کار در رادیو و تلویزیون آن را رها کرد.

به همین دلیل او در سال 1976 به بالتیمور، مریلند نقل مکان کرد تا اخبار ساعت شش را مجری کند. طولی نکشید که او افراد مناسب را تحت تأثیر قرار داد و به عنوان مجری در برنامه “مردم در حال گفتگو” هستند. و این آغاز کار درخشان او در تلویزیون بود.

شغل تلویزیونی

زندگینامه اپرا وینفری

مردم در حال گفتگو

نمایش “مردم در حال گفتگو” به یک موفقیت تبدیل شدند و وینفری 8 سال با آن ادامه داد.

پس از آن او دوباره نقل مکان کرد، این بار به شیکاگو، برای اجرای برنامه صبحگاهی خود،.

در شیکاگو در طی چند ماه، نمایش او به بالاترین امتیاز در شیکاگو تبدیل شد. به دنبال آن، در سال 1986، او اپرا وینفری شو را ایجاد کرد که از سپتامبر همان سال پخش خود را آغاز کرد. این نمایش برای 25 فصل پخش شد و در سال 2011 پایان داد و به بالاترین امتیاز روزانه در طول تاریخ تلویزیون آمریکا تبدیل شد.

سال اول نمایش 30 میلیون دلار برای اپرا درآمد داشت و او را در مسیری قرار داد که در طول سالهای بعدی منجنیق شدن او را به ستاره تبدیل کند. در طول سال‌های اوج خود، این برنامه 12 میلیون بیننده در روز و حدود 300 میلیون دلار در سال به مجری افسانه ای خود جذب می کند. این نمایش بیشتر ارزش خالص امروز اپرا را جبران تشکیل داد.

پایان قرارداد او با ABC و اپرا وینفری شو پایان ستاره تلویزیونی نبود. او شبکه تلویزیونی خود را با عنوان OWN، شبکه اپرا وینفری تأسیس کرد که به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین شرکت تولیدی او و Discovery Communications ایجاد شده است.

پروژه های دیگر Oprah

زندگینامه اپرا وینفری

ثروت اپرا

گرچه اکثر ثروت او از طریق برنامه معروف تلویزیونی اش حاصل شد، اپرا از منابع درآمد دیگر غافل نشد.

او همچنین یک بازیگر است که در فیلم هایی مانند The Color Purple (1985)، استیون اسپیلبرگ، معشوق 1998 یا The Butler 2013 بازی کرده است. علاوه بر این او صدای خود را به تولیدات دیگر قرض داد و در چندین مینی سریال مانند Greenleaf بازی کرد.

اپرا دوست دارد پشت دوربین باشد، زیرا او همچنین تهیه کننده است. در سال 2011 او شرکت تولیدی خود Harpo Productions را تأسیس کرد.

وینفری همچنین نویسنده کتاب‌های متعددی بوده است، خاطرات پیش رو با عنوان “زندگی شما می خواهید” که منتشر شد. علاوه بر کتاب، اپرا مجله خاص خود را دارد و همچنین کانال رادیویی خود را دارد.

در سال 2015 ، وینفری 10 درصد از سهام Weight Watchers را خریداری کردهاست. اپرا همچنین مارک‌های دیگر را با ذکر نام در نمایش خود معروف کرده اما ما نمی دانیم که این سخنان ساده بوده است یا تأییدیه‌های پولی است.

خانه‌ها و اتومبیل‌ها

خانه اپرا

سرزمین موعود

وقتی نوبت به زندگی می رسد، می توانید بیبینید که اوپرا سلایق جالب و بسیار گران قیمتی دارد.

وی در نیوجرسی، ایلینوی، فلوریدا، یک خانه اسکی با فن آوری بالا در نزدیکی تلوراید، کلرادو، به ارزش 14 میلیون دلار، یک مزرعه 163 هکتاری در مائوئی، هاوایی و زمین مزرعه 23 هکتاری Seamair در نزدیکی Montecito به ارزش 28.8 میلیون دلار .

اما چشمگیرترین و گرانترین ملک وی سرزمین موعود است، همانطور که به آن لقب داده اند. این یک عمارت 42 هکتاری در Montecito، کالیفرنیا است که اپرا در سال 2001 52 میلیون دلار برای آن پرداخت.

به نظر می رسد که ستاره تلویزیونی تقریباً تمام مدت در حالت بازسازی و طراحی مجدد است، از این رو عمارت فوق العاده وی در طول مسیر دچار تغییرات و بازسازی های زیادی شده است و امروز ارزش آن این است که 88 میلیون دلار .

زندگینامه اپرا وینفری

عاشق پرواز

به نظر نمی رسد اوپرا خیلی علاقه به رانندگی داشته باشد، گرچه او صاحب خوشبخت تسلا مدل S است، اما می توانیم به شما بگوییم که او عاشق پرواز با 42 میلیون دلاری Global Express XRS خودش است، یک جت با طراحی سفارشی ساخته شده توسط بمباردیر هوافضا.

ارزش خالص با گذشت زمان

زندگینامه اپرا وینفری

اپرا وینفری در زندگی خود یک تحول برجسته داشته است، از فقر شدید به ثروتمندترین آفریقایی-آمریکایی و اولین و تنها میلیاردر سیاه پوست تبدیل شده است. او دلیل زنده ای است که می توانید بر مشکلات خود غلبه کنید و به زندگی رویاهایتان برسید.

در سالهای نخست زندگی خود به عنوان مجری اخبار در بالتیمور سالانه 22000 دلار درآمد کسب می کرد. اواخر دهه 1970 بود. تقریباً 10 سال بعد در سال 1986 اولین فصل نمایش اپرا وینفری 30 میلیون دلار خوب برای او به ارمغان آورد.

در پایان هزاره، دارایی خالص اپرا به 800 میلیون دلار رسیده بود و در سال 2003 میلیاردر شد و به ثروت 1.1 میلیارد دلار رسید. طی 3 سال دیگر وی با درآمد 260 میلیون دلار پردرآمدترین سرگرم کننده تلویزیون در ایالات متحده بود و در سال 2012 دارایی خالص وی از مرز 2 میلیارد دلار گذشت.

امسال طبق گزارش فوربس دارایی خالص اپرا بیش از 3.5 میلیارد دلار بود. و ثروت او همچنان بالا می رود.

لباس استوک خارجی در بیلیونی‌برند | BLB

شما همکاران محترم می توانید در مجموعه BLB تنوعی بی نظیر از انواع پوشاک استوک، کیف ارزان عمده و کفش استوک خارجی، عروسک کیلویی عمده، کتونی اورجینال اروپایی استوک از برندهای محبوب اروپایی و آمریکایی در بازار را به صورت عمده در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت خریداری کنید.

تیم عمده فروشی لباس کیلویی بیلیونی برند BLB ( وارد کننده انواع پوشاک کیلویی اورجینال اروپایی )

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات و خرید آنها با ایدی تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ تیم ما در ارتباط باشید. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما : 09141684494

ما رو در یوتیوب دنبال کنید : billionibrand

تلگرام بیلیونی برند
اینستاگرام بیلیونی برند

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
Donec libero. porta. dictum Nullam nec Praesent mi, ipsum ut diam