10برند برتر دوچرخه در جهان

دسته بندی :اخبار سایت

10برند برتر دوچرخه در جهان

10برند برتر دوچرخه در جهان

دوچرخه‌ها کی معرفی شدند ؟؟

دوچرخه‌ها در قرن نوزدهم در اروپا معرفی شدند، هنوز هم وسیله اصلی حمل و نقل در بسیاری از مناطق جهان است و به طور گسترده ای به عنوان نوعی تفریح، رفت و آمد و حتی استفاده از وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد.

دوچرخه سواری یک ورزش سرگرم کننده و آرامش بخش است و هر ساله طرفداران این ورزش بیشتر و بیشتر می شود.

بیشتر از این دوچرخه سواری سالم است و از هیچ منبع دیگری به جز قدرت خود فرد استفاده نمی کند.

10برند برتر دوچرخه در جهان

برای کسانی که از خودروها و هواپیماها تعریف می کنند، این واقعیت را در نظر بگیرید که قسمت‌های زیادی که بعداً نقشی اساسی در توسعه خودروها و هواپیماها داشتند، ابتدا برای دوچرخه تولید شده اند. بله، اختراع دوچرخه تأثیر عمده ای در تکامل جامعه و فناوری داشت.

علاوه بر این، تا سال 2003 تعداد دوچرخه در سراسر جهان از 1 میلیارد عبور کرد، به این معنی که آنها دو برابر تعداد اتومبیل‌ها هستند.

از دریا تا قله، دوچرخه‌ها بسته به کاربرد مورد نظر در مدل‌های بسیاری عرضه می شوند. رویای دوچرخه سواری شما هرچه که باشد، انتخاب های زیادی وجود دارد.

اینها 10 برند برتر دوچرخه در حال حاضر در جهان هستند:

1. Giant 2.GT 3. Marin 4. Santa Cruz 5. Scott 6.Kona 7.Connondale 8. Specialized 9.Trek 10.Merida

1. Giant

10برند برتر دوچرخه در جهان

اسم همه چیز را می گوید!

برند Giant مستقر در تایوان با تولید بیش از 6.6 میلیون دوچرخه و درآمد بیش از 1.8 میلیارد دلار از سال 2014 به عنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه در جهان شناخته می شود.

این شرکت در سال 1972 تاسیس شد و آنها یک هدف ساده جهانی دارند: این که دوچرخه سواری را به تجربه‌ای بهتر و در دسترس برای مردم در سراسر جهان تبدیل کنند. برای دستیابی به آن، آنها بر مهارت، نوآوری و الهام تمرکز می کنند.

در طول دهه‌های گذشته شرکت غول پیکر به دلیل توانایی آنها در تولید دوچرخه‌های با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه، بسیار مشهور و بزرگ شده است.

آنها برای دوچرخه سواری معمولی گرفته تا موتور سواری سراشیبی یا قهرمان جاده دوچرخه دارند.

2. GT

10برند برتر دوچرخه در جهان

GT Bicycles در سال 1979 در سانتا آنا، کالیفرنیا تاسیس شد و از همان ابتدا به دلیل توسعه دوچرخه های BMX و طراحی قاب سخت کوکمثلث سه گانهآنها شناخته شد. آنها هنوز هم آن طرح را حفظ می کنند.

چشم انداز این شرکت این است که با تمرکز بر ایجاد قاب های قابل اعتماد، با دوام و نوآورانه، مرزهای ممکن را بر روی دو چرخ تحت فشار قرار دهد. GT پس از موفقیت‌های بزرگ با مدل های BMX خود، شروع به ایجاد دوچرخه کوهستانی مخصوص به خود کرد و خیلی زود به انواع دیگر دوچرخه نیز تعمیم یافت.

امروزه آنها همچنان به نوآوری و استفاده از فن آوری‌های جدید ادامه می دهند، از جمله اولین کسانی که 29’s را به صنعت معرفی می کنند.

3. Marin

10برند برتر دوچرخه در جهان

Marin Bikes California دور از هجوم زندگی در شهر از رویای سوار شدن بر شگفت انگیزترین دوچرخه رو تجربه کنید این شرکت در سال 1986 متولد شد، که بر اساس فرهنگ و نوآوری دوچرخه سواری بنا شده است.

این شرکت یک تولید کننده دوچرخه آمریکایی است که در ساخت دوچرخه کوهستانی متخصص است.

4. Santa Cruz

10برند برتر دوچرخه در جهان

سانتا کروز یک شرکت دوچرخه سواری است که در سانتا کروز، کالیفرنیا مستقر است و در سال 1993 در مکانی که همه ایده‌های خوب شکل می گیرد، یک گاراژ ماشین تاسیس شد. آنها برای خانواده‌ها ، بچه‌ها و افراد مسن دوچرخه می سازند.

بچه‌های سانتا کروز در جناح وحشی دوچرخه سواری کوهستانی در سراشیبی تمرکز کرده اند.

آنها دوچرخه‌های کوهستانی سطح بالایی را ایجاد می کنند که بعضی اوقات از ماشین گران ترند.

سانتا کروز برای همه مناسب نیست و آنها قصد دارند آن را به همین شکل حفظ کنند. آنها خود را به عنوان تعقیب کننده شور اشتیاق و تعهد سخت تر، باهوش تر و گاه عجیب تر از بقیه در صنعت دنبال می کنند.

آنها به سادگی دوچرخه ایجاد نمی کنند، بلکه ماشین‌های سربالایی با کارایی بالا را تقریباً بی نقص ایجاد می کنند. قیمت آنها از 1500 دلار تا 10 هزار دلار است.

فروش عمده لباس کیلویی در مهاباد (بیلیونی‌برند BLB )

تیم ما در شهر مهاباد شمال غرب کشور است که در زمینه واردات و پخش عمده لباس استوک خارجی، کیف عمده ارزان، کفش استوک اروپایی، کتونی استوک اصل اروپایی و آمریکایی مارکدار، لوازم دوچرخه سواری و اسکی استوک، انواع اکسسوری اروپایی عمده، کفش زنانه عمده ارزان و طیف گسترده ای از محصولات اورجینال اروپایی فعال بوده و متشکل از افرادی متخصص است که بصورت روزمره پاسخگوی نیازهای همکاران خرده فروش و عمده فروش در سطح کشور است.

5. Scott

10برند برتر دوچرخه در جهان

اسکات با اختراع تیر آلومینیومی اسکی که انقلابی در ورزش اسکی ایجاد کرد، در سال 1958 در سان دره، آیداهو متولد شد. مخترع و مرد پشت این شرکت اد اسكات مهندس با استعداد و مسابقه دهنده اسكی اهل سان ولی است.

در سال 1970 این شرکت به بازار موتور کراس گسترش یافت و 8 سال بعد آنها در Fribourg سوئیس اقامت گزیدند و فعالیت خود را به اروپا گسترش دادند و نام خود را از Scott USA به Scott Sports تغییر دادند. آنها به دلیل مهمترین نوآوری‌های تاریخ دوچرخه سواری مانند فرمان آیرودینامیکی شناخته شده اند.

پس از معرفی اولین دوچرخه کوهستانی با سیستم تعلیق کامل در سال 1992، در سال 1998 آنها G-Zero سبک ترین دوچرخه کوهستان با سیستم تعلیق کامل را در سراسر جهان ایجاد کردند که به یک نقطه عطف در صنعت تبدیل شد.

6. Kona

10برند برتر دوچرخه در جهان

نام افسانه‌ای دیگر در صنعت دوچرخه سواری Kona است. در سال 1988 در ونکوور تأسیس شد و هنوز صاحبان همان موسس را در اختیار دارد. دوچرخه‌های Kona که در بیش از 60 کشور جهان به فروش می رسند از موادی از جمله فیبر کربن، تیتانیوم، آلومینیوم و فولاد ساخته شده اند.

کوه‌های ونکوور این شرکت را به سمت ایجاد طیف وسیعی از دوچرخه‎‌های کوهستانی سواری مجانی سوق داد که به دلیل دوام و توانایی آنها درقسمت فنی دوچرخه مشهور شدند. اما آنها خیلی بیشتر از اینها ارائه می دهند. آنها دوچرخه را برای همه با طیف گسترده ای از گزینه های جاده، مسافرت، دوچرخه سواری و دوچرخه کوهستان ارائه می دهند.

7. Cannondale

10برند برتر دوچرخه در جهان

Cannondale یک مارک دوچرخه مستقر در ایالات متحده است که در سال 1970 به عنوان یک شرکت تجهیزات دنده در فضای باز ایجاد شده و نام خود را از ایستگاه قطار گرفته است. گرچه ارتباطی با دوچرخه ندارد، اما باید اعتراف کنم که نام انتخابی آنها بسیار جالب است.

این شرکت برای اولین بار هنگام طراحی محصول برتر دوچرخه سواری چرخدار خود Bugger افسانه ای، دارای قاب‌های بزرگ آلومینیومی دوچرخه در جهان بودکه هنوز هم معروف هست.

از آن زمان کانوندیل نوآوری را به عنوان کانون اصلی خود قرار داد و انقلابی در کل صنعت ایجاد کرد. اشتیاق و مراقبت آنها را نسبت به محصولات و مشتریانشان در نظر بگیرید و نتیجه آن یک شرکت بزرگ موفق دوچرخه سواری است. و یکی از ابتکاری ترین در تاریخ است.

8. Specialized

10برند برتر دوچرخه در جهان

نام تجاری “Specialized”

این شرکت که در سال 1981 اولین دوچرخه کوهستانی را به تولید انبوه جهان رساند.

Stumpjumper را معرفی کردند. امروزه این دوچرخه کوهستانی هنوز تولید میشود. اما از نظر فناوری و زیبایی پیشرفت چشمگیری داشته است و اکنون می توانید آن را در دو مدل پیدا کرد.

یک شرکت آمریکایی است که دوچرخه، اجزای دوچرخه و محصولات مرتبط را با نام تجاری “Specialized” و همچنین “S” برتر و حرفه‌ای طراحی، تولید و به بازار عرضه می کند.

9. Trek

10برند برتر دوچرخه در جهان

مطمئن هستم که دوچرخه های آنها را همه جا دیده اید؟؟

نام بزرگ دیگر این صنعت در حال حاضر Trek است.

یک شرکت دوچرخه سواری با میراث غنی مستقر در واترلو ، ویسکانسین است.


Trek Bicycle از رویای ساخت دوچرخه‌های بزرگ در دهه 70 ایالات متحده متولد شد.

این نام پس از یک بحث عمیق بر سر چند آبجو انتخاب شد و ذهن را به سمت تصاویر آزادی و ماجراجویی سوق داد.

این شرکت در سال 1976 در یک انبار متولد شد و از آن زمان دوچرخه‌هایی با عملکرد بالا تولید کنند تا به دنیای بهتر کمک می کند.

دنیایی بهتر روی دو چرخه و تنی سالم تر.

امروزه شرکت دوچرخه سواری Trek از مارک‌های مختلفی مانند شرکت دوچرخه الکترا، دوچرخه‌های مسابقه‌ای LeMond، دوچرخه‌های دیامانت و چند برند دیگر تشکیل شده است و تا سال 2013 900 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

10. Merida

10برند برتر دوچرخه در جهان

این شرکت در سال 1972 توسط آیک تسنگ تاسیس شد و سالانه بیش از 2 میلیون دوچرخه در کارخانه‌های خود در تایوان، چین و آلمان طراحی و تولید می کند.

Merida یک شرکت مستقر در تایوان با مقر تحقیق و توسعه در آلمان است که در بیش از 77 کشور جهان دوچرخه را در سطح جهان طراحی، تولید و عرضه می کند.

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB ( وارد کننده انواع وسایل استوک اورجینال اروپایی )

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB برای کسب سود بیشتر و جلب رضایت شما عزیزان در نظر دارد که اجناس را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد. لذا شما می توانید به دو  صورت حضوری و غیر حضوری اجناس را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین و دقیقترین خرید را از مجموعه ی ما تجربه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات و خرید آنها با ایدی تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ تیم ما در ارتباط باشید. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما : 09141684494

ما رو در یوتیوب دنبال کنید : billionibrand

تلگرام بیلیونی برند
اینستاگرام بیلیونی برند

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
diam elit. eget libero velit, Donec venenatis