10 فرد ثروتمند برتر صنعت مد در سال 2021

دسته بندی :اخبار سایت

10 فرد ثروتمند برتر صنعت مد در سال 2021

چه بنیانگذاران، چه طراح، چه مدیر عامل و چه وراث، ثروتمندترین افراد در صنعت مدرا معرفی میکنیم که بیشتر مارک‌های مورد علاقه ما را دارند.

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

حتی اگر سال 2020 سال سختی برای کل دنیای مد بوده است، با وجود قرنطینه و بسته شدن فروشگاه‌ها تقریباً در همه جای جهان، ثروت ثروتمندترین افراد صنعت مد اخیر بسیار بالا رفته است.

اعدادی که در این لیست مشاهده می کنید مطابق Forbes و Bloomberg از ژانویه 2021 است. ما با گذشت زمان آن را به روز می کنیم.

حال ببینیم که ثروتمندترین افراد دنیای مد در سال 2021 چه کسانی هستند!

10. هاینریش اتو دایچمن – 10.5 میلیارد دلار

9. آندرس هولچ پوولسن – 11.9 میلیارد دلار

8. استفان پرسون – 20.2 میلیارد دلار

7. لئوناردو دل وکیو – 24.6 میلیارد دلار

6. جرارد و آلن ورتهایمر – 24.6 میلیارد دلار (هر نفر)

5. تاداشی یانایی – 44.5 میلیارد دلار

4.فرانسوا پینو – 47.6 میلیارد دلار

3. فیل نایت – 52.9 میلیارد دلار

2. آمانسیو اورتگا – 74.2 میلیارد دلار

1. برنارد آرنو – 150.9 میلیارد دلار

10.Heinrich Otto Deichmann ($10.5 billion)

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

هاینریش اتو دایچمن – 10.5 میلیارد دلار

اگر این فرد رو نمیشناسید؟؟ Deichmann (دایچمن ) در حال حاضر بزرگترین خرده فروش کفش در اروپا است. تجارت خانوادگی با یک فروشگاه کفشدوزک در حومه اسن آلمان آغاز شد و در سال 1913 توسط هاینریش دایچمان، پدربزرگ مدیر عامل فعلی، که توانست این شرکت را به یک تجارت میلیارد دلاری تبدیل کند، افتتاح شد.

هاینریش اتو دایچمن در حال حاضر بسیار ثروتمند است، اما انسان خیری نیز هست. وی همچنین در کارهای خیریه مختلفی در زمینه کمک‌های پزشکی به کشورهای جهان سوم و برنامه هایی برای حمایت از بی خانمان ها مشارکت داشته است.

من حدس می زنم انتخاب ایده Deichmann وقتی به دنبال یک کفش جدید هستید ایده خیلی بدی نیست.

9.( Anders Holch Povlsen( $11.9 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

9. آندرس هولچ پوولسن – 11.9 میلیارد دلار

هنگامی که او فقط 28 ساله بود، آندرس هولچ پوولسن تنها مالک شرکت او شد.

Bestseller یک خرده فروش لباس بین المللی مستقر در دانمارک که لباس‌های خود را با برچسب Vero Moda ،Only و Jack & Jones به فروش می رساند. این اتفاق تقریباً 30 سال پیش رخ داده است.

پولسن همچنین به یک سهامدار عمده در ASOS تبدیل شد و امروز وی یکی از بزرگترین مالکان خصوصی زمین در انگلیس است.

حتی ممکن است فکر کنید که او بسیار شانس آورده است که به این ثروت عظیم رسیده است، اما ممکن است بخواهد بیشترثروتش را بدهد تا فرزندان محبوب خود را بازگرداند. او سه فرزند خود را از دست داد و خود نیز در یک حمله تروریستی در سریلانکا در سال 2019 زخمی شد، بنابراین فقط به یاد داشته باشید، پول همه چیز نیست!

8. ( Stefan Persson ( $20.2 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

استفان پرسون – 20.2 میلیارد دلار

طبق لیست میلیاردرهای فوربس برای سال 2021، کارل استفان ارلینگ پرسون در حال حاضر 81 امین فرد ثروتمند جهان است. رئیس سابق پرفروش ترین خرده فروشی مد Hennes & Mauritz (H&M) همچنین ثروتمندترین فرد سوئد در حال حاضر است. وی در ماه مه سال 2020 از سمت ریاست H&M کناره گیری کرد و به پسرش کارل یوهان اجازه داد تا سلطنت این تجارت سریع را به دست گیرد.

گروه H&M همچنین دارای برچسب‌های زیر است: COS ، Weekday Monki ،ARKET و H&M Home.

با بیش از 5000 فروشگاه در 74 کشور، خرده فروش سوئدی هنوز فضای زیادی برای گسترش دارد، احتمالاً همه در جهان درباره H&M شنیده اند و دوست دارند از این مارک لباس داشته باشند.

7. (Leonardo Del Vecchio ( $24.6 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

لئوناردو دل وکیو – 24.6 میلیارد دلار

میلیاردر بینایی ایتالیایی، لئوناردو دل وکیو ، رئیس غول بزرگ عینک Luxottica، بزرگترین تولید کننده و خرده فروش عینک و لنز در جهان است. دل وکیو پس از تأسیس Luxottica در سال 1961، اقدام به خرید Sunglass Hut ، Ray-Ban ،Persol و Oakley کرد. شک دارم که می دانید اینها همه مارک های Luxottica هستند.

آنها همچنین در حال ساخت عینک آفتابی و قاب های طراحی برای مواردی مانند Chanel ،Prada ،Armani ،Versace ،Burberry ،Dolce & Gabbana ،Bulgari و موارد دیگر هستند. این مجموعه عینک ایتالیایی بیش از 70،000 کارمند مشغول به کار است و بیش از 8000 فروشگاه روزانه درهای خود را به روی مشتریان جدیدی که نیاز به استفاده از عینک دارند یا دوست دارند، باز می کنند.

6. (Gerard & Alain Wertheimer ( $24.6 billion (هرنفر)

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

جرارد و آلن ورتهایمر – 24.6 میلیارد دلار (هر نفر)

برخی از افراد از این دو نفره به عنوان “ساکت ترین میلیاردرهای مد” یاد کرده اند. ما کاملاً مطمئن هستیم که شما هرگز در مورد جرارد و آلن ورتهایمر چیزی نشنیده اید. اما برادران ورتهایمر، مالكان مرموز شانل هستند و آلن به عنوان رئیس این خانه مد افسانه ای عمل می كند، در حالی كه جرارد بخش ساعت شنل را در سوئیس مدیریت می كند.

جرارد و آلن به غیر از امپراتوری مد عظیم خود، از داشتن مالکیت باغ های انگور مختلف واقع در فرانسه و دره ناپا نیز برخوردار هستند. وقتی توانایی خرید آن را دارند همیشه جای یک سرگرمی جدید یا یک ملک مجلل هم وجود دارد.

5.( Tadashi Yanai ( $44.5 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

تاداشی یانایی – 44.5 میلیارد دلار

Tadashi Yanai ثروتمندترین فرد ژاپن، Fast Retailing، شرکت مادر Uniqlo “لباس منحصر به فرد” را که بزرگترین خرده فروش لباس در سراسر آسیا است، تأسیس و اداره می کند. یانایی اولین فروشگاه Uniqlo را در سال 1984 افتتاح کرد و امروز بیش از 2000 فروشگاه در بیش از 20 کشور جهان مستقر هستند. سایر مارک‌های خرده فروشی سریع شامل Helmut Lang ،Theory ،J Brand و GU هستند.

او کار خود را در خیاطی کنار جاده پدرش آغاز کرد و بیش از 30 سال بعد درآمد سالانه شرکتش بیش از 21.3 میلیارد دلار بود.

اما او همیشه هدف بالایی داشته و روزی امیدوار است که Fast Retailing از H&M و Inditex پیشی بگیرد. بدیهی است که فضای زیادی برای رشد وجود دارد.

4. (François Pinault($47.6 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

فرانسوا پینو – 47.6 میلیارد دلار

مسیو پینو اکنون رئیس افتخاری گروه لوکس مشهور کرینگ است که صاحب مارک‌های شاخص مد مانند گوچی، YSL، بالنسیاگا، الکساندر مک کوئین و بوچرون یا ساعت سازانی بسیار تمجید شده مانند اولیسه ناردین یا ژیرارد پرگا است.

اما آیا می دانید این تجارت خانوادگی دارای خانه حراج نمادین انگلیس Christie’s نیز است؟

فراموش نکنیم که مجموعه هنری خارق العاده وی شامل بیش از 5000 قطعه انحصاری از هنرمندان مشهوری مانند پیکاسو، ماتیس، موندریان و کونز است. فرانسوا-هنری پینو در سال 2005 سلطنت را از پدرش و گروه خرده فروشی PPR در گروه مد لوکس Kering به عهده گرفت.

خانواده Pinault اخیراً 113 میلیون دلار برای بازسازی کلیسای جامع معروف نوتردام در پاریس، پس از خسارت ناشی از آتش سوزی آوریل 2019 کمک کردند. آنها همیشه در جاهایی هستند که به کمک احتیاج دارند.

3. (Phil Knight ($52.9 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

فیل نایت – 52.9 میلیارد دلار

بنیانگذار و بزرگترین سهامدار غول کفش نایک، فیل نایت قبل از اینکه به ایده تجاری درخشان خود برسد، در دانشگاه اورگان مسیر را دوید. او اولین کفش های نایک را در سال 1964 با مربی سابق پیست خود، بیل بوورمن ایجاد کرد و هر کدام برای شروع کار 500 دلار گذاشتند. نام تجاری در آن زمان Blue Ribbon Sports نامیده شد.

امروزه نایک با بیش از 1100 فروشگاه و درآمد بیشتر از 44 میلیارد دلار، بزرگترین تولید کننده کفش ورزشی و پوشاک ورزشی در جهان است.

این یک بازگشت دیوانه کننده برای 500 دلار سرمایه گذاری بود، درست است؟ نایت در سال 2016 به عنوان رئیس نایک بازنشسته شد.

پس از 52 سال حضور در شرکت، مطمئناً برای لذت بردن از بهترین چیزهای زندگی به مدتی زمان نیاز دارد.

2. Amancio Ortega ( $74.2 billion)

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

آمانسیو اورتگا – 74.2 میلیارد دلار

در سال 1975 آمانسیو اورتگا Inditex را با همسر سابق خود Rosalia Mera تأسیس کرد و در حال حاضر 59 درصد بزرگترین خرده فروش مد جهان را در اختیار دارد.

غول خرده فروشی اسپانیایی مد سریع بیشتر با زنجیره مد ZARA شناخته می شود، اما مارک‌های دیگری مانند Pull & Bear ،Bershka ،Oysho ، Masimo Dutti ،Stradivarius ،ZARA Home و Uterque را نیز بر عهده دارد.

Inditex بیش از 7،500 فروشگاه در سراسر جهان دارد و اورتگا فقط از طریق سود سهام سالانه بیش از 400 میلیون دلار درآمد دارد. با ثروت عظیمی که دارد او سود سهام خود را در دفتر حق بیمه و املاک خرده فروشی در مادرید، بارسلونا لندن و نیویورک سرمایه گذاری کرده است.

1. Bernard Arnault – $150.9 billion

ده مرد ثروتمند صنعت مدسال 2021

برنارد آرنو – 150.9 میلیارد دلار

یکی از بهترین سازندگان چشایی در جهان Bernard Jean Étienne Arnault با راحتی بالغ بر 150 میلیارد دلار در حال حاضر در بالای لیست ما قرار دارد. رئیس و مدیر عامل شرکت LVMH، بزرگترین شرکت کالاهای لوکس جهان، در ژانویه 2020، البته برای مدت کوتاهی در مدت زمانی، به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شد.

امپراتوری مد پیشرفته این مرد شامل بیش از 70 مارک شناخته شده است، با نام های افسانه ای مانند Louis Vuitton ، Christian Dior ، Moet-Hennesy ، Bulgari ، Marc Jacobs ، Hublot و بسیاری دیگر.

فقط در سال 2019 LVMH معاملات خرید جواهر فروش آمریکایی Tiffany & Co و گروه هتل های لوکس Belmond را منعقد کرد. بنابراین این امپراتوری به رشد خود ادامه می دهد. و برنارد آرنو حدود نیمی از LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton را کنترل می کند.

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB ( وارد کننده انواع محصولات اورجینال اروپایی )

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB برای شما عزیزان تعطیلات و سفر خوبی را آرزو میکند البته همراه با پروتوکل بهداشتی و امیدواریم سالی فوق العاده در کنار خانواده داشته باشیدو سالی پر از تغییرات مثبت و عالی در هر زمینه‌ای که دوست دارید ممنون در سال 1399 با ما بودید در سال 1400 هم ما برنامه‌های تازه و عالی داریم مثل همیشه با ما همراه باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات و خرید آنها با ایدی تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ تیم ما در ارتباط باشید. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما : 09141684494

ما رو در یوتیوب دنبال کنید : billionibrand

تلگرام بیلیونی برند
اینستاگرام بیلیونی برند
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
et, dolor libero diam id Sed eleifend vulputate,