اس اولیور | S.oliver

نمایش دادن همه 2 نتیجه

اس اولیور  s.oliver

s.Oliver به طور قانونی Bernd Freier یک شرکت آلمانی مد است که است .اس اولیور  s.oliver در سراسر جهان پوشاک ، کفش ، لوازم جانبی ، جواهرات ، عطرها و عینک می فروشد.

S.oliver

اس اولیور  s.oliver

s.Oliver به طور قانونی Bernd Freier یک شرکت آلمانی مد است که است .اس اولیور  s.oliver در سراسر جهان پوشاک ، کفش ، لوازم جانبی ، جواهرات ، عطرها و عینک می فروشد.

S.oliver

این شرکت در سال 1969 توسط Bernd Freier (كه تا سال 2014 مدیرعامل میلیاردر آن نیز بود).

فروشگاه های سوئیس ، هلند ، بلژیک و لوکزامبورگ خیلی زود راه افتادند. طی چند سال آینده ، s.Oliver در کشورهایی مانند جمهوری چک و لهستان در حال گسترش است. s. Oliver با این روش طی چند دهه به یکی از شرکتهای مد پیشرو در آلمان – و اروپا تبدیل شد و طیف وسیعی از محصولات مد و سبک زندگی را برای همه سنین ارائه داد.

S.oliver

به عنوان یك بوتیك كوچك در وورتسبورگ با فقط 25 متر مربع فضای كاوش تاسیس شد ، كه به خاطر قهرمان رمان چارلز دیكنز ، الیور توئیست ، سر الیور نامگذاری شد. به منظور انعکاس روح زمان ، “آقا” به احترام به صحنه مد لندن و افزودن روحیه بین المللی به بوتیک ، به این نام اضافه شد ، زیرا لباسهای موفق ترین آقا پایتخت انگلیس همچنین “آقا” را به نام خود نشان دادند .

S.oliver

اس اولیور s.oliver

در دهه 1970 ، تأمین کنندگان مد اغلب قادر به تحویل مقادیر سفارش شده توسط خرده فروشان یا تحویل به موقع آنها نبودند. در سال 1974 ، برند فرایر تصمیم گرفت به هند سفر کند تا مستقیماً با تولید کنندگان محلی نساجی مذاکره کند و بدین ترتیب از عمده فروشان استقلال پیدا کند.

پس از آن ، او مجموعه موفقیت آمیز خود را از “پیراهن های مدرس چک” تولید کرد ، که در آلمان بازار آماده ای پیدا کرد.

بیلیونی برندBLB

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB ( وارد کننده انواع کت و شلوار کیلویی اس اولیور | S.oliver اورجینال اروپایی )

تیم عمده فروشی بیلیونی برند BLB برای کسب سود بیشتر و جلب رضایت شما عزیزان در نظر دارد که اجناس را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد.

لذا شما می توانید به دو  صورت حضوری و غیر حضوری اجناس را مشاهده کنید تا بتوانید بهترین و دقیقترین خرید را از مجموعه ی ما تجربه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با محصولات و خرید آنها با ایدی تلگرام و اینستاگرام و واتس آپ تیم ما در ارتباط باشید.

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 04442221739 – 09141684494

باتیم عمده فروشی بیلیونی برند همراه باشید….

libero mi, eleifend Curabitur tempus Donec ante. nec sed justo Sed commodo