عرضه مستقیم پوشاک استوک مهاباد

تاناکورا عمده

مهاباد یکی از زیباترین شهرهای استان آذربایجان غربی است که طبیعتی دل‌نشین، آب و هوایی سرد و معتدل دارد. این شهر به‌واسطه موقعیت جغرافیایی خود که در مرز سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان قرارگرفته، همواره یکی از بزرگ‌ترین واردکنندگان پوشاک در ایران بوده و هست. پوشاک استوک مهاباد شامل لباس‌های نو و دست‌دوم (تاناکورا) هستند که به تفکیک عرضه می‌شوند. عمده‌فروشی‌های لباس زیادی در این منطقه وجود دارند. بیشتر مردم این منطقه کرد هستند که با اخلاق خوب خود، خرید لباس کیلویی از مهاباد را برای خریداران عمده دل‌نشین کرده‌اند.

پوشاک استوک مهاباد درجه‌بندی‌های کیفی مختلفی دارند. بعضی از آن‌ها با پکیج اصلی، بعضی بدون پکیج و بخش کوچکی هم در قالب لباس تاناکورا عرضه می‌شوند. خرید لباس کیلویی از مهاباد، یکی از بهترین شیوه‌های ارائه لباس‌هایی زیبا و باکیفیت به خریداران نهایی است. پوشاک استوک مهاباد شامل انواع لباس راحتی، مردانه، زنانه، بچگانه، ورزشی و… است. سالانه صدها فروشنده لباس با خرید لباس استوک مهاباد، فروش عالی را تجربه می‌کنند و مشتری‌هایی وفادار و راضی را برای فروشگاه خود به ارمغان می‌آورند.

لباس استوک مهاباد به چه لباس‌هایی گفته می‌شود؟

شاید برای شما هم این سؤال پیش‌آمده باشد که «لباس استوک مهاباد به چه لباس‌هایی گفته می‌شود؟». فروشندگانی که در ماه‌ها و سال‌های اخیر از این محصولات در فروشگاه خود استفاده کرده‌اند با این محصولات و کیفیت بالای آن‌ها آشنایی کامل دارند. لباس استوک مهاباد از برندهای معتبر اروپایی و آمریکای شمالی نظیر لباس کیلویی لوپیلو، اسمارا کیلویی، لیورجی عمده، لباس کیلویی اچ اند ام و لباس عمده کریویت هستند. پوشاک استوک مهاباد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و طراحی‌های زیبایی مد و فشن اروپا و آمریکا را به دوش می‌کشد.

پوشاک  و لباس استوک مهاباد

بسیاری از لباس‌هایی که در کمپانی‌ها معروف پوشاک در دنیا تولید می‌شوند، به دلایل متعددی بیشتر از نیاز جامعه هستند. به دلیل رقابت شدیدی که بین تولیدکنندگان این لباس‌ها در اروپا و آمریکا است، امکان عرضه مجدد آن‌ها در سال بعد وجود ندارد و باید طرح و مدل‌های جدیدی جایگزین آن‌ها شوند. پوشاک استوک اروپایی مهاباد از این طریق تأمین می‌شود. در ادامه دلایل اضافه ماندن این حجم از لباس برندهای معروف را باهم بررسی می‌کنیم. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص لباس استوک می توانید مقاله لباس استوک چیست؟ را مطالعه کنید.

دلایل عدم فروش تمام لباس‌های تولیدی در آمریکا و اروپا

در بالا گفتیم که حجم قابل‌توجهی از لباس‌های تولیدشده در کمپانی‌های معتبر پوشاک در دنیا به فروش نمی‌رسند. این لباس‌ها راهی انبارهای این کمپانی‌ها و فروشگاه‌های متعدد آن‌ها در سراسر اروپا می‌شوند تا با قیمتی کمتر به فروش برسند. در ادامه دلایل مهم عدم فروش این لباس‌ها را باهم بررسی می‌کنیم.

تولید بیشتر از نیاز

تقریباً تمام کمپانی‌های معتبر لباس در دنیا، بیشتر از نیاز جامعه لباس تولید می‌کنند و همین مازاد تولید، پوشاک استوک مهاباد را تشکیل می‌دهد. حالا دلیل این کار چیست؟ آیا کارشناسان و مشاوران توانمند و باتجربه این برندها از این مشکل بی‌خبر هستند؟

دلیل اصلی مازاد تولید، هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی و هزینه‌های خط تولید و… است. تولید کمتر لباس باعث کاهش حاشیه سود این کمپانی‌ها می‌شود. به همین دلیل آن‌ها لباس‌های اضافی تولیدشده را با قیمت کمتری به کشورهای دیگر می‌فروشند. پوشاک استوک مهاباد نیز در همین پروسه خریداری می‌شود.

تغییر فصل و رونمایی از لباس‌های جدید

هر کالکشن و مجموعه لباس، تنها برای مدت مشخصی در فروشگاه‌های اروپایی و آمریکایی عرضه می‌شوند. بعدازآن نوبت به لباس‌هایی با طراحی جدید و مناسب برای فصل بعد می‌رسد. با نزدیک شدن به زمان رونمایی از لباس‌های جدید، محصولات موجود در فروشگاه برای مدتی حراج می‌شوند و درنهایت از رگال‌ها، ویترین و قفسه‌ها خارج و راهی انبار می‌شوند. بخشی از پوشاک عمده مهاباد نیز شامل این لباس‌ها هستند.

لباس‌های مردودشده در بخش کنترل کیفیت

پوشاک استوک مهاباد دارای درجه‌های کیفی مختلف است. این موضوع را فروشندگان لباس استوک مهاباد به شما اطلاع می‌دهند که هر پارت از محصولات در چه درجه یا گرید کیفی قرار دارد. البته امروزه بیشتر شاهد عرضه لباس‌های گرید A و A+ در مهاباد هستیم. A+ پوشاک استوکی هستند که با بسته‌بندی و پکیج اصلی به فروش می‌رسند و گرید A پلاس بدون بسته‌بندی اصلی عرضه می‌شوند. البته هردو گرید شامل لباس‌های نو بوده و دارای اتیکت هستند.

بخشی از لباس‌های تولیدشده در کمپانی‌ها معتبر پوشاک در اروپا و آمریکا، اصلاً وارد بازار نمی‌شوند. این لباس‌ها به دلیل وجود ایرادات جزئی از مرحله کنترل کیفیت عبور نمی‌کنند و در قالب لباس استوک، راهی انبارها می‌شوند. البته توجه داشته باشید که این کار به دلیل حساسیت بالای این تولیدکنندگان است و تشخیص بسیاری از این ایرادات برای افراد عادی بسیار سخت است. این محصولات نیز با قیمت ارزان‌تری به سایر کشورها فروخته می‌شوند.

خرید لباس تاناکورا مهاباد

لباس تاناکورای مهاباد

در کنار پوشاک استوک مهاباد که شامل محصولات نو هستند، خرید لباس تاناکورا مهاباد هم رایج است. تاناکورا لباس‌هایی هستند که یک‌بار از آن‌ها استفاده‌شده و عملاً دست‌دوم محسوب می‌شوند. البته این لباس‌ها کاملاً سالم و قابل‌استفاده هستند. دلایل مختلفی وجود دارند که باعث قرار گرفتن لباس‌ها در بخش استوک می‌شوند.

  • لباس‌هایی که یک یا چند بار در فروشگاه‌های اروپایی و آمریکایی پرو شده‌اند
  • لباس‌هایی که خریداری‌شده و پس از یک یا چند روز به فروشگاه مرجوع شده‌اند
  • لباس‌هایی که به‌صورت سری برای یک رویداد تولیدشده و چند ساعت توسط شخصی استفاده‌شده

خرید لباس تاناکورا مهاباد نسبت به پوشاک استوک کمتر است که مین انتظار هم می‎‌رود. بیشتر مردم و خریداران ترجیح می‌دهند لباس استوک مهاباد که کاملاً نو و دسته اول باشد را به تن کنند. البته این موضوع را هم فراموش نکنیم که محصولات تاناکورا ارزان‌تر هستند.

خرید لباس استوک یا خرید لباس تاناکورا مهاباد؟

بدون تردید، خرید لباس عمده از مهاباد می‌تواند به کسب‌وکار شما رونق دهد و مشتری‌های زیادی را جذب فروشگاه شما کند. اینکه تصمیم بگیرید از پوشاک استوک مهاباد تهیه کنید یا خرید لباس تاناکورا مهاباد را در اولویت قرار دهید، به سبک و سلیقه مشتری‌های مجموعه شما بستگی دارد.

هردو سبک از محصولات برندهای معتبر اروپا و آمریکا هستند و کیفیت یکسانی دارند. افراد زیادی اعتقاددارند که لباس تاناکورا ازلحاظ بهداشتی قابل‌قبول نیست؛ از طرفی گروهی هم بر این باورند که با یک شست‌وشوی ساده پس از خرید، این مشکل برطرف می‌شود. حالا مشتری‌های شما در کدام گروه هستند؟

فروش عمده لباس مهاباد با بالاترین تنوع

تفاوتی ندارد که در کدام حوزه فروش لباس فعالیت دارید؛ انواع لباس‌های مردانه، زنانه، بچگانه، ورزشی، مجلسی، راحتی و… را در مهاباد پیدا می‌کنید. این روزها شاهد این هستیم که بعضی از فروشگاه‌های پوشاک استوک مهاباد در تلگرام، اینستاگرام فعالیت گسترده دارند و همچنین وب‌سایت‌هایی برای خرید اینترنتی و آسان طراحی کرده‌اند. شما با مشاهده محصولات مختلف از کیلومترها دورتر، می‌توانید خرید لباس عمده از مهاباد را تجربه کنید و به کسب‌وکار خود رونق دهید. تمام لباس‌ها بر اساس دسته‌بندی خود با بالاترین تنوع در طرح، رنگ و سایز به فروش می‌رسند.

خرید کیلویی لباس استوک مهاباد

خرید لباس کیلویی از مهاباد

پوشاک استوک مهاباد را می‌توانید به‌صورت کیلویی یا تعدادی در حجم بالا خریداری کنید. البته فروش کیلویی مزایایی دارد که باعث شده فروشگاه‌هایی نظیر بیلیونی برند از این شیوه بهره ببرند. در این روش، لباس‌ها در بسته‌های 5، 10، 15، 20، 25 یا 30 کیلوگرمی قرار می‌گیرند و به سراسر کشور ارسال می‌شوند. هر فروشنده‌ای بر اساس حجم فروش و تعداد مشتری‌های خود، پکیج مناسبی را تهیه می‌کند. در این شیوه فروش پوشاک استوک مهاباد، امکان خرید با کمترین سرمایه اولیه نیز مهیا شده است. پس تعلل را کنار بگذارید و با هر بودجه‌ای از خرید عرضه پوشاک استوک اروپایی مهاباد درآمدزایی کنید.

ارسال پوشاک استوک مهاباد به سراسر کشور

مجموعه بیلیونی برند یکی از عرضه‌کنندگان لباس عمده کیلویی در مهاباد است. این مجموعه علاوه بر پوشاک استوک، انواع کیف، کفش و اکسسوری را نیز عرضه می‌کند. تمام محصولات موجود در این مجموعه از معتبرترین برندهای اروپایی و آمریکای شمالی هستند که در دو گرید A و A+ عرضه می‌شوند.

در هر نقطه از ایران که مشغول فعالیت درزمینهٔ فروش پوشاک هستید، می‌توانید از پوشاک استوک مهاباد موجود در بیلیونی برند بهره‌مند شوید. تمام سفارش‌ها در بسته‌بندی‌های استاندارد و محکم قرار می‌گیرند تا به‌سلامت تحویل خریداران شوند. با مراجعه به وب‌سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام بیلیونی برند از خرید لباس کیلویی از مهاباد بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *